loading

بازسازی اتوبوس

شرکت صنایع نوآوران پرواز آمید ( صنپا صنعت ) یکی از برترین و معدود شرکت های بازسازی اتوبوس در کشور می باشد . مجموعه ما مفتخر است که صفر تا صد بازسازی و اورهال اتوبوس را نیز به انجام برسانیم و در این راه توانسته ایم رضایتمندی مشتریان را از خوب بودن به بهترین بودن مبدل سازیم. ماموریت مجموعه ما این است که بهترین عرضه کننده خدمات فرودگاهی و تجهیزات فرودگاهی الخصوص گرند پاور که تامین کننده برق هواپیما بروی زمین است را با شرکتهای خدمات هوایی نیز به انجام برسانیم. شرکت ما در نظر دارد برای مشتریان بهترین خدمات ممکن را نیز ارائه دهیم. با بروز کردن مداوم دانش فنی متخصصان مجموعه ما ، توانسته ایم کیفیت کاری خود را بهبود بخشیده و بهترین بودن در این صنعت مبدل شویم.

افزایش بی رویه قیمت ها و نواسانات قیمت ارز باعث شده که مشتریان به جای خرید اتوبوس جدید رو به بازسازی آن بیاورند. این راهکار منطقی برای افزایش عمر اتوبوس در سطح کشور در حال انجام می باشد. به طور معمول میانگین عمر اتوبوس ها 7 تا 10 سال می باشد که استاندارد جهانی پایین تر از این عدد است . با وجود افزایش قیمت بی رویه و تحریم ها سخت اقتصادی مشتریان عزیز ما به فکر راهکارهای کوتاه مدت و ارزان برای سرپا نگه داشتن اتوبوس خود می باشند.

فرآیند بازسازی اتوبوس

بازسازی اتوبوس فرآیند بسیار پیچیده و گسترده ای می باشد که نیاز به دانش فنی و ماشین آلات پیشرفته و تخصصی می باشد. می توان گفت بازسازی از نوسازی و تولید اتوبوس نو پیچیده تر است. اما زمانی که بدلیل تحریم ها و نواسانات قیمت ارز اتوبوس جدیدی وارد کشور نمی شود ناچار به بازسازی اتوبوس هستیم. بازسازی اتوبوس نیز سالهاست که در دستور کار قرار گرفته است . شرکت صنایع نوآوران پرواز امید علاوه بر بازسازی اتوبوس توانسته اتوبوس کوباس را جز بازسازی و خدمات خود اضافه کند. بازسازی اتوبوس مجموعه فعالیت هایی نظیر رنگ ظاهر اتوبوس ، صندلی ها ، تعمیرات موتور و به طور کلی صفر تا صد بازسازی می باشد. بازهم باید اشاره کنیم باز سازی اتوبوس نیز از ساخت اتوبوس نو سخت تر و پیچیده تر می باشد.

بازسازی اتوبوس کوباس

آیا بازسازی اتوبوس از نظر اقتصادی کار درستی است ؟

می توان گفت بازسازی اتوبوس با این شرایط اقتصادی و نواسانات قیمت ارز و دلار بسیار مقرون به صرفه می باشد. قیمت اتوبوس به شکل سرسام آوری افزایش داشته که حتی در صورت داشتن بودجه بازهم به دلیل تحریم ها این امکان موجود نیست. نکته مهم دیگر شرکت جهت بازسازی اتوبوس در سطح کشور معدود می باشد که مجموعه ما این امر خطیر را به عهده دارد و این خدمت را به مشتریان ارائه می کند.

یکی دیگر از محصولات صنپا صنعت بازسازی اتوبوس 457 شهری می باشد که می توانید از ما تهیه نمایید. مجموعه ما تمام تلاش خود را می کند که بازسازی اتوبوس را نیز به نحوی انجام دهد که با اتوبوس نو تفاوتی نداشته و صفر تا صد اتوبوس بازسازی شود. حتی اتوبوس هایی که کولر نداشته اند را نیز به آنها اضافه کرده ایم و دمای اتاق کابینت مسافران را به 16 درجه رسانده ایم.

تفاوت نو سازی با بازسازی اتوبوس در چیست؟

در این قسمت از مقاله به بررسی تفاوت نوسازی با بازسازی اتوبوس خواهیم پرداخت. به طور کلی به هر کاری که باعث افزایش استحکام بشه و عمر مفید اتوبوس را زیاد کنه بازسازی می گویند. بازسازی و نوسازی از لحاظ فنی تفاوت های مهمی با هم دارند و به نیروهای متخصص با مهارت های متفاوت نیاز است.همانطور که در بالا گفته شد انجام اقدامات فنی به منظور زنده کردن و دوام بخشید به یک اتوبوس فرسوده و قدیمی بازسازی گفته می شود. در بازسازی اتوبوس به بخش هایی که آسیب دیده و نیاز به تعمیر دارند از جمله اورهال اتوبوس پرداخته می شود.

مراحل بازسازی

 • کارواش کامل اتوبوس
 •  دمونتاژ اتوبوس
 • طراحی و ساخت مجدد کلیه قطعات ، سقف ، کف ، بیرون و کابین
 • جانمایی کلیه قطعات
 • طراحی و نصب کولر مناسب با آب و هوا
 • نصب و مونتاژ تخته 24 روس
 • نصب و اجرای کفپوش
 • عایق کاری اتوبوس
 • نقاشی کامل اتوبوس
 • مونتاژ تمامی قطعات اتوبوس
 • نصب تمامی صندلیها
 • تست کولر و موتور خودرو
 • نصب لامپ تزئینات و لوگو شرکت
بازسازی اتوبوس 457

عوامل موثر بر قیمت بازسازی اتوبوس کوباس و بازسازی اتوبوس 457 شهری

 • تمامی متریال استفاده شده به صورت داخلی می باشد ، اگر خارجی باشه نسبت به متریال داخلی مقداری گران تر می باشد
 • تمامی قالب ها در کارخانه صنپا موجود می باشد
 • شخصی سازی شده توسط مشتری بر اساس هزینه و سلیقه مشتری

تفاوت اتوبوس کوباس با اتوبوس 457 شهری و سایر اتوبوس ها شهاب ( اسکانیا ) و …

اتوبوس کوباس از نظر ابعاد ، ارتفاع و طول با اتوبوس 457 شهری متفاوت می باشد . اتوبوس کوباس خارجی می باشد و جنس بدنه آن آلومینیوم می باشد. اتوبوس 457 در دو نوع شهری و بیابونی موجود می باشد که تولید داخل می باشد . ولی اتوبوس کوباس فرودگاهی و خاص و به شکلی هستش که داخل شهر نمی تواند تردد کند و دلیل آن ابعاد و ارتفاع این نوع از اتوبوس می باشد. جنس بدنه 457 شهری یا بیابونی از نوع آهن می باشد و قسمتی از تقاوت قیمت آن به دلیل متریال بدنه آن می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *